All Blog News

Rankinė - moters palydovė! Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Kaip yra pasakiusi žinoma aktorė Julia Roberts - „Moteris be rankinės – tai moteris be galvos“. Šis posakis gana drąsus, tačiau jame galima įžvelgti ir nemažai tiesos. Rankinės pasirinkimas – svarbi akimirka jos būsimai šeimininkei, nes šis aksesuaras tarnauja ne tik praktiškiems tikslams, tačiau yra ir ryški stiliaus detalė. Jokia naujiena, kad rankinė moterims – tai kur kas daugiau nei praktiškas aksesuaras ar būtina aprangos detalė. Iš esmės r
Plačiau

10 rudeninių įvaizdžių! Pasisemk idėjų savo rudeniniam stiliui!

Ruduo jau įpusėja, o kartu su juo pradeda karaliauti ir šalti, lietingi bei niūrūs orai. Rodos, norisi rengtis kuo šilčiau, o ne gražiau, tačiau viskas suderinama... O jei vis dar trūksta fantazijos, siūlome pasižvalgyti po mūsų siūlomus rudens derinius, gal tarp jų pamatysite savąjį? :)
Plačiau

Ilga suknelė ne tik į šventę!

Norime paneigti mitą, kad ilgos suknelės tinkamos tik švenčių metu. Pasižvalgykite po mūsų nuotraukų galeriją ir pamatysite daug puikių ilgos suknelės nešiojimo variantų! Pamirškite nusistatymą, kad ilgomis suknelėmis reikia puoštis tik per vestuves ar jubiliejus ir prisijaukinkite šį nuostabų apdarą savo kasdienybėje!
Plačiau

8 drabužiai, kurių privalai atsikratyti!

Naujas metų laikas – naujas įvaizdis! Tačiau prieš papildant spintą nauju garderobu reikėtų padaryti senųjų rūbų reviziją ir atsikratyti tų, kurių jau šimtą metų nebuvote užsivilkę, tačiau neišmetėte svarstydami - „ o gal kada prireiks“. Norėdami Jums padėti atsikratyti daiktų, kurie tik nereikalingai užima vietą, pateikiame Jums sąrašą – „10 drabužių, kurių privalai atsikratyti!”.
Plačiau

Kupranugario spalvos paltas. Ar jau turi jį savo spintoje?

Už lango jau ruduo ir metas pasirūpinti šiltesniais apdarais, kurie apsaugotų ir nuo šaltuko, ir nuo žvarbaus vėjo. Šaltojo sezono pažiba – kupranugario arba smėlio spalvos paltai, kurie jau seniai yra “ant bangos” ir artimiausiu metu neketina pasitraukti. Jei dar neįsigijote šiltesnio garderobo, pasižvalgykite po šią nuotraukų galeriją – gal atrasite sau skirtą!
Plačiau

Viena suknelė - penki skirtingi įvaizdžiai!

Šiandien, net ir mažai besidominčios mada moterys žino, kad maža juoda suknelė yra pirmo svarbumo drabužis jų spintoje. Norėdami Jums įrodyti juodos suknelės magišką galią pateikiame 5 skirtingus rūbų derinius, kurių pagrindinis akcentas - ta pati juoda suknelė. Pasisemkite idėjų savo įvaizdžiui!
Plačiau

Kaip teisingai išsimatuoti kūno apimtis ir ,,neprašauti“ dydžio perkant internetu?

Ko gero viena iš didžiausių problemų su, kuriomis susiduriama perkant drabužius internetu – tinkamo dydžio pasirinkimas. Prieš perkant drabužį internetu yra labai svarbu žinoti tikslius savo kūno matmenis. Pačiai išsimatuoti savo apimtis praktiškai neįmanoma, tačiau į pagalbą visuomet galite pasikviesti draugą ar šeimos narį - taip išmatuoti bus greičiau ir paprasčiau, o duomenys bus tikslesni. Matuojant būtina stovėti tiesiai ir dėvėti kuo plone
Plačiau

10 rūbų PRIVALANČIŲ atrasti vietą kiekvienos moters spintoje!

Atidarius spintą, dažną moterį užklumpa mintis: „ką apsirengti?“. Ir nors lentynos tiesiog lūžta nuo drabužių gausos, jų vis tiek negana. Tad, kad netektų skųstis, kad spinta perpildyta, o rengtis nėra ką, pateikiame 10 dalykų sąrašą PRIVALANČIŲ atrasti vietą kiekvienos moters spintoje!
Plačiau

10 įdomių faktų apie geriausius moterų draugus – batus!

Sakoma, kad deimantai – geriausi moterų draugai, tačiau dauguma moterų pritartų, kad geriausi jų draugai – batai, kurių niekada nebus per daug! Tad visoms, kurios pamišusios dėl avalynės pateikiame 10 įdomių faktų, kuriais galėsite pasidalinti su savo draugėmis prie puodelio kavos ar... vaikštant po parduotuves beieškant naujos poros batų!
Plačiau

Kokios drabužių spalvos karaliaus šio rudens paletėje?

Vasarai skaičiuojant paskutines dienas metas pradėti ruoštis rudeniui.Nors šaltojo sezono metu gatvėse įprasta matyti tamsiais, dažniausiai juodais, drabužiais pasipuošusius žmones, tačiau vis sparčiau artėjantis ruduo kartu su savimi atsineša ir naują spalvų gamą... Pasižvalgykime, kokios spalvos labiausiai tiks rudeniškai madai ir privalės atrasti vietą Jūsų spintose.
Plačiau