Visos naujienos>Rankinė - moters palydovė! Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Rankinė - moters palydovė! Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Rankinė - moters palydovė! Kaip išsirinkti tinkamiausią?

Kaip yra pasakiusi žinoma aktorė Julia Roberts - „Moteris be rankinės – tai moteris be galvos“. Šis posakis gana drąsus, tačiau jame galima įžvelgti ir nemažai tiesos. Rankinės pasirinkimas – svarbi akimirka jos būsimai šeimininkei, nes šis aksesuaras tarnauja ne tik praktiškiems tikslams, tačiau yra ir ryški stiliaus detalė. Jokia naujiena, kad rankinė moterims – tai kur kas daugiau nei praktiškas aksesuaras ar būtina aprangos detalė. Iš esmės rankinė kalba apie jos savininkės stilių ir asmenybę. Beje rankinėje turi tilpti visi merginos kasdienybėje svarbūs daiktai. Kaip nepasiklysti tarp rankinių gausos ir į kokius kriterijus atkreiptį dėmesį renkantis tą vienintelę? Mes jums padėsime!


  • DYDIS

Svarbiausia – apsispręsti dėl rankinės dydžio. Norint išsirinkti tinkamiausią reikia savęs paklausti – kas Jums svarbiausia renkantis rankinę – jos talpumas, funkcionalumas ar estetinė išvaizda? Jei esate iš tų, kurios į rankinę susideda “visa gyvenimą”, tuomet didelė rankinė idealiausias variantas. Tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad didelė rankinė gali sudarkyti bendrą smulkaus sudėjimo merginos vaizdą , o miniatiūrinė delninukė gali keistai atrodyti stambesnio sudėjimo moters rankose ir vizualiai ją dar labiau pastambinti.


  • SPALVA

Vienas iš svarbiausių faktorių – rankinės spalva. Besirinkdamos rankinuko spalvą, turite įsitikinti, kad ji derės prie jūsų stiliaus ir charakterio. Universaliausias variantas – juodos spalvos rankinė, deranti tiek prie klasikinės, tiek prie laisvalaikio aprangos. Taip pat puikus pasirinkimas – žemės spalvų rankinės.  Rudi, rusvi, bordo, molio, samanų ar gelsvos spalvos rankinukai puikiai papildys Jūsų rudeninį įvaizdį, nes šios spalvos itin madingos ir puikiai atspindinčios šaltojo metų laiko nuotaikas.  Jei esate drąsi ir mėgstate išsiskirti iš minios galite rinktis ryškiaspalves  rankines, kurios taps pagrindiniu Jūsų įvaizdžio akcentu!  • MEDŽIAGA

Be jokios abejonės, rankinės turi būti patvarios ir kokybiškos.  Jei mėgstate ilgaamžius daiktus geriausia būtų  rinktis odinę rankinę, kuri užtikrintai tarnaus pakankamai ilgą laiką, tačiau ji bus brangesnė nei kito audinio rankinės.  Nebijokite ir įvairių detalių: metalinės detalės, rankenėlės - grandinėlės taip pat yra įtraukiamas į madingų rankinių sudedamųjų dalių sąrašą, o pasirinkę kailiu ir plunksnomis puoštas rankines,tikrai neapsiriksite, nes būtent šie du akcentai padarys Jus išsiskiriančią iš minios.

 Užsukite į 2befashion.lt ir išsirinkite savo svajonių rankinę!